Minu elu pisiasjad
2009-08-11
Miks on ilus nii kurb?
Suve nukker lõpp on käes. Või peaaegu. Täna on just selline tunne.
Ja SEE on nii ilus laul. Ja nii hirmsasti tahaks...midagi ilusat.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Mida ma loen
Minu Kanada elu...
Keldrid ja sisalikud või hoopis Kongid ja kollid
halleluuja, kevad tuleb ikkagi.
Instagram 5
Igapäevaelu
Haapsalu ja Kullamaa
lendav konn
OF...cource
Tegelinski oma kummut
Varulauk ja veede
tavainimene
Ikka rõõmsalt matkasell mõõdab maanteepaela
ritsikukodu
Töötuelu sel nädalal, ei midagi erilist
Indigoaalane
Nädal 24
Pärdikute päevaraamat
Ma unustasin päris asjadest ja erinevatest lastest kirjutada
ajakaja
Minu uus koduabiline
Tikri Päevaraamat
Kiire elumärk
Tafkav
Noored ja ilusad
Viie lause päevik
Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea
Elviina`s blog
Tegus päev
Emmeliina blogi
Manjana blogib
Mis tunne on kambalt peksa saada
neiud ärevil
"Kullake" läbi minu silmade.
Üks, kes kõik on...
Imeliselt nurjatu beebi teine poolaasta
soodomagomorra
ath
Kruusatee
Sara Medberg „Kammerneitsi“
Hääleta õigel pool teed
Üle 100 raamatu sel aastal
Iibisepesast
Protected: Silmad kevadpäikesest kissis
Show 5
Show All
Arhiiv
►
2026
(2)
►
April
(2)
►
2025
(4)
►
December
(1)
►
October
(1)
►
July
(2)
►
2023
(2)
►
September
(2)
►
2022
(1)
►
August
(1)
►
2021
(3)
►
February
(1)
►
January
(2)
►
2020
(6)
►
November
(1)
►
July
(2)
►
May
(3)
►
2019
(7)
►
April
(2)
►
March
(2)
►
February
(1)
►
January
(2)
►
2013
(14)
►
August
(1)
►
July
(4)
►
June
(3)
►
March
(2)
►
February
(2)
►
January
(2)
►
2012
(28)
►
December
(2)
►
October
(1)
►
September
(4)
►
August
(3)
►
July
(4)
►
June
(3)
►
May
(3)
►
March
(2)
►
February
(4)
►
January
(2)
►
2011
(61)
►
December
(4)
►
November
(3)
►
October
(5)
►
September
(4)
►
August
(4)
►
July
(5)
►
June
(4)
►
May
(6)
►
April
(7)
►
March
(8)
►
February
(5)
►
January
(6)
►
2010
(124)
►
December
(8)
►
November
(8)
►
October
(8)
►
September
(9)
►
August
(9)
►
July
(15)
►
June
(13)
►
May
(10)
►
April
(9)
►
March
(8)
►
February
(11)
►
January
(16)
▼
2009
(190)
►
December
(14)
►
November
(6)
►
October
(15)
►
September
(12)
▼
August
(16)
Tõestisündinud lugu
Fotojaht: puust (tehtud)
Kuidas uute naabritega tuttavaks saada?
Seenekorv
Veel üks mälestus Balti ketist*
Balti kett 1989 - 2009
Saaremaal spaatamas, vol 2
Saaremaal relaksimas, vol 1
Mida vanaema õpetas?
Miks on ilus nii kurb?
Elu läheb edasi
Fotojaht: uksed ja väravad
Elust maal, vol 2
Elu nagu filmis
Lind on õhus, kala vees, sina minu südames
Väike trip
►
July
(22)
►
June
(21)
►
May
(20)
►
April
(15)
►
March
(18)
►
February
(16)
►
January
(15)
►
2008
(210)
►
December
(23)
►
November
(20)
►
October
(13)
►
September
(10)
►
August
(12)
►
July
(14)
►
June
(16)
►
May
(18)
►
April
(17)
►
March
(23)
►
February
(23)
►
January
(21)
►
2007
(146)
►
December
(23)
►
November
(18)
►
October
(13)
►
September
(15)
►
August
(14)
►
July
(12)
►
June
(22)
►
May
(11)
►
April
(7)
►
March
(11)
Minust
helle
View my complete profile
Teemad
aeg
(93)
algus
(18)
Annaliisa
(8)
astroloogia
(4)
blogi
(34)
eh elu
(67)
film
(29)
fotojaht
(28)
hea nõu
(12)
hingele
(5)
ilus maa
(5)
inimesed
(22)
intervjuu
(1)
iseendast
(14)
isiklik
(8)
Jaan Kross
(4)
kirjandus
(24)
kodu tänav
(1)
kodukoht
(4)
koroona
(7)
kus käisin
(7)
lapsepõlv
(9)
laul
(1)
Leelo Tungal
(5)
lemmiklaul
(6)
lihtsalt
(9)
lihtsalt elu
(85)
lilled
(9)
lugemine
(8)
lühidalt
(18)
luule
(26)
mälestus
(34)
mäng
(21)
meedia
(33)
meem
(5)
midagi ilusat
(9)
mõtted
(61)
muusika
(12)
niisama
(35)
Pärnu
(1)
pilt ja kommentaar
(25)
poliitika
(12)
reis
(18)
see suvi
(64)
soovid
(6)
Tammsaare
(6)
teater
(15)
tele
(3)
test
(2)
tühi-tähi
(20)
tunded
(6)
väikelinn
(33)
video
(46)
Inimesed
annaja marta
Bianka
Elviina
Emmeliina
Eppp
fotojaht
Halavere
Helve hetked
Hundi ulg
Iibis
Iltaka
Indigoaalane
Kaja Sepp
Kukupai
Lendav konn
Mälu
Metsapiiga
Osaline
Sille elu
soodomakomorra
Tegelinski
Tiiuaru
Voldemar-August
No comments:
Post a Comment